• Szkolne Koło Czytelnicze

     • Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Sympatycy Szkoły Podstawowej w Podgórzu.

      Jeszcze przed zamknięciem szkoły i przejściem na nauczanie zdalne Szkolne Koło Czytelnicze „ Poczytajmy” przystąpiło do ogólnopolskiego konkursu zorganizowanego przez Empik."1000 powodów, by czytać", w trakcie którego można  wygrać ciężarówkę książek dla biblioteki szkolnej.

      Członkowie Szkolnego Koła Czytelniczego , przy Waszej zresztą pomocy ( pamiętacie- prosiliśmy was o padanie choćby jednego powodu ,dla którego warto czytać książki) wykonali plakat konkursowy i umieścili go na odpowiedniej platformie Empiku.

       I teraz znowu wszystko w waszych rękach, bo oto nadszedł czas na głosowanie.

      Zwycięża  bowiem 5 małych (do 120 uczniów- to my) ) i 5 dużych szkół, które zdobędą największą liczbę głosów. Oprócz w sumie 10 tysięcy nowych książek, na laureatów czeka łącznie 45 czytników Pocketbook z dostępem do 30 tys. e-booków w aplikacji Empik Go. W zwycięskich szkołach powstaną również specjalne kąciki do czytania z wygodnymi meblami. W konkursie nie ma przegranych. W ramach akcji Empik rozda 10 000 kodów dla nauczycieli na 60-dniowy pełny abonament aplikacji z audiobookami i e-bookami Empik Go i 900 000 tys. kodów dla rodziców uczniów na 30-dniowy abonament na lektury szkolne. Uczestnicy mogą liczyć też na nagrody specjalne od Empik Foto.

      Na zgłoszone przez szkoły prace konkursowe może głosować każdy – uczniowie, rodzice, znajomi, lokalni patrioci, miłośnicy książek. Wystarczy zainstalować w tym celu aplikację Empik na telefonie. Głosy warto oddawać codziennie, aby zwiększyć szanse naszej szkoły . Liczymy na waszą pomoc. Roześlijcie prośbę wśród Waszych znajomych.  

      Zalogujcie się prosimy na stronie   https://www.empik.com/biblioteki/

      i głosujcie!

      Moc jest w Waszych rękach !!!

      Liczymy na wasze głosy !

      Z góry dziękujemy!

      Członkowie Szkolnego Koła Czytelniczego „Poczytajmy”

      wraz z opiekunem p. Beatą Ostrowską