• Drodzy Rodzice i Nauczyciele, Kochani Uczniowie!
     • Drodzy Rodzice i Nauczyciele, Kochani Uczniowie!

     • 12 stycznie 2020 roku odbędzie się tegoroczny Finał WOŚP zbiórki publicznej organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, by zapewnić najwyższe standardy diagnostyczne i lecznicze w dziecięcej medycynie zabiegowej.Nasza szkoła również włącza się aktywnie w akcję. Kilku wolontariuszy SKW wyjdzie  w niedzielę z puszkami, by kwestować. Planujemy także inne działania, do których chcielibyśmy teraz Was zaprosić. Zamierzamy zorganizować w szkole kawiarenkę i "Kiermasz prosto z szuflady". Jeśli posiadacie zbędne, niepotrzebne Wam, ale niezbyt zniszczone przedmioty: książki, biżuterię, zabawki itd. itp. przynieście je jak najszybciej do szkoły, by mogły zasilić organizowany kiermasz. Nie pogardzimy też własnoręcznie upieczonym ciastem...Wszystkich, którym bliskie są idee WOŚP prosimy o pomoc i wsparcie!  

      Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski

    • Edukacyjna wycieczka do Płocka uczniów klas I-III
     • Edukacyjna wycieczka do Płocka uczniów klas I-III

     • W dniu 4 grudnia 2019 roku uczniowie klas I-III odwiedzili  Muzeum Mazowieckie w Płocku, gdzie  pana Grzegorza Pisakowski - przewodnik i fotograf zabrał ich w muzealną podróż po Dalekim Wschodzie.

      Podczas drugiej części spotkania uczniowie wzięli udział w warsztatach opłatkowych pt. „Światy”. Z wielkim zaciekawieniem dzieci wykonywały ludowe ozdoby na choinkę.

       Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w kinie, gdzie podczas seansu filmowego uwierzyliśmy w świętego Mikołaja.

      Był to dzień pełen miłych wrażeń, które zapewne na długo zapadną w  pamięci dzieci. 

      E.S.